Klub w Niepołomicach prosperuje od 8 września 2008r. Obejmuje grupę dziecięcą oraz grupę dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia są prowadzone przez trenera Sensei Wiesław Krosta 2dan. Zajęcia są bardzo ciekawe bo oprócz walki w systemie kyokushin trenujemy również w formule k-1 a więc całość treningów idealnie się uzupełnia.
Zarówno twardość stylu jak i ćwiczenia fizyczne jakie wchodzą w skład treningu kyokushin oraz walki w formule k-1 znakomicie przygotowują trenującego na walkę z każdego rodzaju przeciwnikiem.

Grupa dziecięca trenuje w sposób zbilansowany, aby nie przekraczać możliwości dzieci, Trening polega raczej na szlifowaniu techniki i koordynacji ruchowej niż na treningu siłowym.

Zajęcia odbywają się na świetnie wyposażonej sali sportowej: przestronna, wyposażona w łapy, tarcze, worki treningowe. Pozwala to na prowadzenie zajęć ciekawych i wszechstronnych.

Do tej pory mieliśmy kilku ciekawych gości takich jak: Soke Mariusz Błaszkiewicz 7dan w Jujitsu i sztuce walki japońskim mieczem, 6kr. mistrz Polski i brązowy medalista mistrzostw europy, trener kadry Polski, Sensei Roman Kęska 4dan, mistrz europy z 98r. Mateusz Wójcik 2dan.

Od września 2010 treningi z elementami MMA i Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz samoobrona dla kobiet.