Loading

Aktualność

Dwa medale na Ogólnopolskim turnieju w Starachowicach. Gdzie wystartowało ponad 600 zawodników!!
Nasza ekipa wywalczyła tym razem tylko dwa srebrne medale. Zawodnicy stoczyli całkiem sporo walk, ale przy takiej ilości zawodników to nie wystarczyło by stanąć na podium.
 srebrny medal zdobył Kuba Salamaga w kategori  9-10 lat do 35 kg. Kuba wygrał, aż pięć walk w bardzo dobrym stylu, natomiast walkę finałowa przegrał przez nieuwagę poprzez trafienie w głowę na korzyść przeciwnika.
Srebrny medal zdobył także Karol Blicharski w konkurencji kata chłopców  wygrywając rownież aż 5 tur, gdyż kata odbywało się w systemie pucharowym.
Gratulacje dla zawodników za zdobyte medale oraz dla trenera Wiesława za przygotowanie zawodników do turnieju.