Grupa Bokserska

Witaj w naszym klubie Boks

Boks to sport walki, który polega na walce dwóch zawodników jedynie przy użyciu pięści. Taka forma walki była znana już w starożytności. Boksowi towarzyszyły przez lata rozmaite kontrowersje, jednak dzisiaj już wiadomo, że boks nie wzbudza agresji, jak zwykło się niegdyś uważać.

Wręcz przeciwnie – współcześni psychologowie są zgodni, że pozwala rozładować energię , odreagować w zdrowy sposób stres i nauczyć się panowania nad swoimi emocjami.  Trening bokserski uczy koncentracji i samodyscypliny, dodaje również pewności siebie – krótko mówiąc: kształtuje charakter.

Boks pozwala także na wyrzeźbienie ciała – efektem treningu bokserskiego jest szczupła sylwetka, pozbawiona tkanki tłuszczowej. Treningi bokserskie wzmacniają także wszystkie parte ciała i pozwalają poprawić kondycję zawodnika.

Boks to zajęcia dla każdego – dla mężczyzn, kobiet, ale także dla dzieci. Wiele osób dostrzega zalety tego sportu i zapisuje się na zajęcia z boksu, na których pod czujnym okiem trenera doskonali sztukę pięściarstwa. Zajęcia z boksu w Niepołomicach prowadzone są w naszym Klubie Karate ShinKyokushin przez Wiesława Krostę z wieloletnim doświadczeniem oraz Kubę Krostę.

Skuteczny sposób na walkę ze stresem

Rozładowuje codzienne napięcia

Pomoc w kształtowaniu charakteru

Uczy koncentracji i samodyscypliny

Metoda na zdrowe i smukłe ciało

Wzmacnia wszystkie partie mięśni

Trening z doświadczonym zawodnikiem

Trenuj z najlepszymi!

Kyokushin Niepołomice to świetny wybór