Grupa Początkująca

Witaj w naszej grupie początkującej

Twoje dziecko lubi aktywność fizyczną, ma niespożyte pokłady energii i garnie się do zajęć grupowych? Przyprowadź je na pierwszą darmową lekcję, aby sprawdzić, czy zainteresuje się treningiem Karate.

Do grupy początkującej zapraszamy dzieci powyżej 6. roku życia, które chcą zgłębiać tajniki Karate Kyokushin i postawić swoje pierwsze kroki na macie. W grupie początkującej trenują najmłodsi adepci Karate. Przygoda rozpoczęta w ten sposób może przerodzić się w profesjonalne zainteresowanie tym sportem. Może także, ale nie musi, jeśli dziecko nie będzie tym zainteresowane, mieć swój ciąg dalszy w formie udziału w zawodach sportowych.

Zajęcia Karate Kyokushin to nie tylko nauka sztuki walki, ale także doskonały sposób na kształtowanie charakteru już od najmłodszych lat. Podczas treningu Karate uczymy się koncentracji, opanowania, zaszczepiamy także w dziecku sportowego ducha walki i zdrowej rywalizacji. Sportowe wartości przydają się także poza salą treningową! Jest to również doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, co wpływa korzystnie na kondycję dziecka i jego zdrowie.

Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem doświadczonego trenera, który wychował już wielu dobrych zawodników – Sensei Wiesław Krosta prowadzi zajęcia w sposób bezpieczny oraz efektywny. Indywidualnie podchodzi do każdego z uczniów, dzięki czemu dziecko może rozwijać się w swoim własnym tempie.

Zajęcia odbywają się w środy i piątki o godz. 17:30.

Zdrowa aktywność fizyczna dla Twojego dziecka!

Rozładowuje pokłady energii, rozwija kondycję.

Skuteczny sposób na kształtowanie charakteru

Uczy skupienia, opanowania i sportowej rywalizacji.

Bezpieczny trening pod okiem doświadczonej kadry

Zajęcia prowadzone przez trenera z 35-letnim doświadczeniem.

Sportowa pasja od najmłodszych lat!

Wyjątkowe hobby, które wspiera fizyczny i mentalny rozwój dziecka.

Kyokushin Niepołomice to świetny wybór