Aktualności

2021.09.02

Nowy Nabór! Nowość - KICK BOXING

1 września pierwszy trening po wakacyjny! NOWY NABÓR! NOWOŚĆ - kick boxing! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Na zajęcia KYOKUSHIN , BOKSU oraz na KICK - BOXING ! Nasz klub poszerza działalność i otwieramy nowa grupę : kick - boxing. Który został uznany przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski i stał się sportem olimpijskim!

2021.06.25

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorów

10-12 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski w Kick - Boxingu w Legnicy w formule K-1. Justyna Krosta zdobyła brązowy medal w kategorii senior do 56 kg. Justyna pierwszą walkę zwyciężyła przed czasem po trzech liczeniach przeciwniczki w pierwszej rundzie. Natomiast w drugiej walce Justynie przyszło się zmierzyć z bardzo doświadczoną zawodniczką i ostatecznie przegrała na punkty.

2021.06.19

Medal na turnieju Ogólnopolskim

Srebrny medal na Ogólnopolskim Turnieju w Starachowicach. Marcel Kaleta w konkurencji kata chłopcy 2010-2009 zdobywa srebrny medal. Tym miłym akcentem, kończymy sezon startowy. Kolejne turnieje po wakacjach. Gratulacje dla wszystkich zawodników. ! Osu

2021.06.02

Czterech zawodników i dwa medale na turnieju w Radomsku.

Czterech zawodników rywalizowało na Ogólnopolskim turnieju RANDORI CUP w Radomsku. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z całej polski. Nasz Klub po dłuższej przerwie od startów na turniejach reprezentowali : Łucja Blicharska, Karol Blicharski, Mikołaj Kluba oraz Michał Ślusarek.

2021.05.15

Zawodnicy z Niepołomic gotowi do walk na turnieju w Wojniczu.

Zawodnicy z Niepołomic gotowi do walk na turnieju w Wojniczu. Trzymajcie Kciuki

2021.05.03

Święto 3 maja - trening w dniu dzisiejszym odwołany

Drodzy Klubowicze! W dniu dzisiejszym ( Święto Konstytucji 3- go maja) trening dla grupy średnio zaawansowanej o 17:30 oraz grupy bokserskiej o 19:00 jest odwołany. Jednocześnie zapraszamy grupę średnio zaawansowana na jutrzejszy trening (wtorek) o 17:30. Osu!

2021.04.20

UWAGA WRACAMY NA TRENINGI !

UWAGA WRACAMY NA TRENINGI ! Drodzy klubowicze ! Mamy dla was dobrą wiadomość. W związku ze zniesieniem obostrzeń , dotyczących klubów sportowych prowadzonych przez odpowiedni związek sportowy - Polski Związek Karate Od 22 kwietnia (czwartek) wznawiamy treningi. Zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.  Informujemy, że nasz klub posiada licencje PZK - Polskiego Związku Karate , dlatego też prowadzenie treningów odbywa się według poniżej zamieszczonej podstawy prawnej. Do zobaczenia w czwartek 22 kwietnia o 17:45 na sali.

2021.04.11

Przedłużenie Obostrzeń

Drodzy klubowicze Z przykrością informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem musimy przedłużyć zawieszenie treningów od 9 kwietnia do 18 kwietnia. Trzymajcie się zdrowo i sportowo! My także nie możemy się doczekać powrotu na wspólne treningi. Obserwujcie nasza stronę, bo tutaj najszybciej pojawi się informacja kiedy wznowimy treningi. Do zobaczenia!

2021.04.03

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świat.

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świat. Życzy Niepołomicki klub karate kyokushin - boxing

2021.03.29

Chwilowe zawieszenie treningów przez Pandemie

Drodzy klubowicze  Z przykrością informujemy, że zgodnie z nowym rozporządzeniem jesteśmy zmuszeni do zawieszenia treningów od 27 marca do 9 kwietnia.  W związku z sytuacją epidemiologiczną Rozporządzenie Rady Ministrów wyklucza:  Możliwość prowadzenia zajęć przez kluby sportowe prowadzące współzawodnictwo w Polskim Związku Sportowym  rozgrywanie zawodów w czasie obowiązujących nowych przepisów. Trzymajcie się zdrowo i sportowo! Pamiętajcie o regularnym trenowaniu we własnym zakresie aby już po 9 kwietnia wrócić i dalej realizować wcześniej zamierzone cele  Do zobaczenia!