Aktualności

2021.10.20

Zapraszamy na treningi BOKS, KARATE , KICK - BOXING

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Na zajęcia KYOKUSHIN , BOKSU oraz na KICK - BOXING !  Treningi Kick- boxingu tylko przez zapisy telefoniczne . Co oferujemy ? -Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerska i doświadczenie. - Indywidualne podejście i profesjonalizm - Podział na grupy zaawansowania - Miła i przyjazna atmosferę - Wyjazdy na turnieje i obozy - posiadamy profesjonalny sprzęt i sale z pełnym wyposażenie - Nasz klub posiada również RING! -  treningi indywidualne.

2021.10.05

Brązowy medal dla Justyny Krosty w Kick - boxingu !

1-3 października nasza zawodniczka Justyna Krosta brała udział w Pucharze Polski Kick boxingu w formule low kick w Starachowicach. Justyna Krosta po wspaniałych pojedynkach zdobywa złoty medal na Pucharze Polski w kategorii Senior do 56 kg Gratulacje dla zawodniczki! Podziękowania dla trenera Wiesława Krosty za przygotowanie zawodniczki do turnieju oraz dla trenera Wojciecha Adamskiego za pomoc w osiągnięciu sukcesu. Klub jest dofinansowany przez Miasto i Gminę Niepołomice.

2021.10.04

6 medali w Łańcucie

Emocje już opadły czas na krótkie podsumowanie. 2 października odbył się ogólnopolski turniej karate Kyokushin w Łańcucie. Nasz klub zdobywa 6 medali! 1 złoty, 3 srebrne, 2 brązowe. Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się po wakacyjnej przerwie. 1 miejsce zdobył Karol Blicharski w konkurencji Kata 2 miejsce zdobyła Łucja Blicharska w konkurencji kumite do 45 kg 2 miejsce zdobył Kuba Salalamaga w konkurencji kumite do 25 kg 2 miejsce zdobył Tymon Salamaga w konkurencji kumite do 30 kg 3 miejsce zdobył Katol Blicharski w konkurenci kumite do 35 kg 3 miejsce zdobyła Łucja Blicharska w konkurencji kata dziewcząt u10 Marcel Kaleta oraz Michał Ślusarek tym razem poza strefa medalową i ostatecznie zdobyli 4 miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniały występ. Już niebawem kolejne wyzwanie. Podziękowania dla Dariusza Kozioła oraz Wiktora Salamagi za sekundowania i pomoc podczas turnieju. Klub jest dofinansowany przez Miasto i Gminę Niepołomice.

2021.09.10

Trenujemy już od tygodnia

Trenujemy już od tygodnia! Zapraszamy dziś (piątek) na : grupę początkująca o 17:30 karate grupa bokserska 19:00 Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Tel. 605 886 544

2021.09.02

Nowy Nabór! Nowość - KICK BOXING

1 września pierwszy trening po wakacyjny! NOWY NABÓR! NOWOŚĆ - kick boxing! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Na zajęcia KYOKUSHIN , BOKSU oraz na KICK - BOXING ! Nasz klub poszerza działalność i otwieramy nowa grupę : kick - boxing. Który został uznany przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski i stał się sportem olimpijskim!

2021.08.31

Wszystkiego dobrego na nowy roku

Wszystkiego dobrego na nowy roku. Dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. Do zobaczenia w nowym roku.

2021.08.09

Zwycięstwo Justyny Krosty na lidze K1

7 Listopada Justyna Krosta brała udział w Lidze K1 w Krakowie. Zawodniczka Justyna Krosta zdobyła 1 miejsce w kategorii Senior w formule K1 do 56 kg . Gratulacje!

2021.06.25

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorów

10-12 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski w Kick - Boxingu w Legnicy w formule K-1. Justyna Krosta zdobyła brązowy medal w kategorii senior do 56 kg. Justyna pierwszą walkę zwyciężyła przed czasem po trzech liczeniach przeciwniczki w pierwszej rundzie. Natomiast w drugiej walce Justynie przyszło się zmierzyć z bardzo doświadczoną zawodniczką i ostatecznie przegrała na punkty.

2021.06.19

Medal na turnieju Ogólnopolskim

Srebrny medal na Ogólnopolskim Turnieju w Starachowicach. Marcel Kaleta w konkurencji kata chłopcy 2010-2009 zdobywa srebrny medal. Tym miłym akcentem, kończymy sezon startowy. Kolejne turnieje po wakacjach. Gratulacje dla wszystkich zawodników. ! Osu

2021.06.02

Czterech zawodników i dwa medale na turnieju w Radomsku.

Czterech zawodników rywalizowało na Ogólnopolskim turnieju RANDORI CUP w Radomsku. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z całej polski. Nasz Klub po dłuższej przerwie od startów na turniejach reprezentowali : Łucja Blicharska, Karol Blicharski, Mikołaj Kluba oraz Michał Ślusarek.