Aktualności

2019.07.03

Ostatni trening grupy Bokserskiej

Ostatni trening grupy bokserskiej. Życzymy udanych i aktywnych wakacji Do zobaczenia we wrześniu.

2019.06.28

Wracamy z Mistrzostw Europy

Justyna zwyciężyła pierwsza walkę przez wazzari (punkt) z wielokrotna medalistka mistrzostw Europy z Bułgarii. Niestety walkę o wejście do pół finału przegrała po bardzo zaciętej i wyrównanej dogrywce. Tym razem wracamy bez medalu jednak z bagażem doświadczeń. Gdyż cały wkład jaki włożyła w przygotowania zostanie z nią na zawsze. Podziękowania dla ORMAGroup - Programy Treningowe, Szkolenia, Tv za wsparcie treningowe oraz trenerowi Wiesławowi za wkład i przygotowanie na tak ważny start. Podziękowania dla Państwa Mazik z firmy KARCHER za dofinansowanie startu, a także dla Miasto i Gmina Niepołomice. Jeszcze raz dziękujemy! Dziękujemy także wszystkim, którzy trzymali kciuki! Do zobaczenia!

2019.06.27

Mistrzostwa Europy Praga

Jesteśmy już po weryfikacji jutro nasza zawodniczka Justyna Krosta wystartuje w Mistrzostwach Europy Shinkyokushin. Dziękujemy naszym głównym sponsorą firmie KARCHER w szczególności Państwu Marii i Andrzejowi Mazik za dofinansowanie startu zawodniczki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Trzymajcie kciuki

2019.06.25

Szukamy sponsora

Szukamy sponsora -> Juz niebawem utytułowana zawodniczka z naszego klubu wyjeżdża na Mistrzostwa Europy do Pragi. Jest to bardzo kosztowny wyjazd, a także najważniejszy start w roku , w związku z tym poszukujemy osoby, która pomoże w pokryciu kosztów wyjazdu i pozwoli na dalszy rozwój zawodniczki. -> W zamian za możemy Państwu zaoferować umieszczenia LOGA państwa firmy czy organizacji na stroju startowym (kimono), a także zobowiązujemy się podawać informacje o sponsorze we wszystkich materiałach i tekstach informacyjnych dotyczących mistrzostw. W tym na stronach internetowych i mediach społecznościowych. -> Zapraszamy do kontaktu po przez wiadomość na e-mail kurosuta@interia.pl lub pod numer tel. 605886544 Z góry dziękujemy!

2019.06.23

Zakończenie sezonu, grupy Bokserskiej.

Zakończenie sezonu, grupy Bokserskiej.

2019.06.18

Zakończenie sezonu kyokushin

Zakończenie sezonu, pogoda niestety nam nie dopisała ale dziękujemy wszystkim za przybycie!

2019.06.12

Wyniki Nowy Targ

Wspaniały wynik na Ogólnopolskim turnieju w Nowym targu! 11 medali w tym 2 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe. Łucja Blicharska 2 miejsce kata Karol Blicharski 2 miejsce kata i 3 miejsce kumite Alicja Bogucińska 1 miejsce kumite Marcel Kaleta 2 miejsce katai 3 miejsce kumite Julia Pietras 2 miejsce kumite Sebastian Skocz 3 miejsce kumite Karol Zub 2 miejsce kumite Gratulujemy wszystkim zawodnika!

2019.06.02

Zawodnicy już gotowi na start w Nowym Targu

Zawodnicy już gotowi na start w Nowym Targu

2019.06.01

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Dziecka !

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Dziecka !

2019.05.25

ZAPRASZAMY NA POKAZ

Serdecznie zapraszamy na Pokaz Niepołomickiego klubu karate kyokushin oraz na pokaz Boksu. NIEDZIELA 26 MAJA 17:50 SCENA W PARKU MIEJSKIM. Będzie się działo