Aktualności

2022.06.15

Zakończenie sezonu w formie grila i wielu innych atrakcji dla wszystkich klubowiczów!

Zapraszamy na zakończenie sezonu w formie grila i wielu innych atrakcji dla wszystkich klubowiczów! Zakończenie sezonu odbędzie się 25.06 ( sobota ) w Zabierzowie Bocheńskim 531 “ WISA Western Riding Stable “ o godzinie 16:00. Na zakończeniu m. in : jazda konna, strzelanie z łuku, wata cukrowa, popcorn oraz oczywiście grill. Do zobaczenia!!

2022.06.06

Przed wakacyjny egzamin na stopnie KYU

Przed wakacyjny egzamin na stopnie KYU

2022.06.04

Dzisiaj zawodnicy rywalizują w Bielsku.

Dzisiaj zawodnicy rywalizują w Bielsku. Na Ogólnopolskim turnieju Karate Kyokushin. Trzymajcie kciuki

2022.04.16

Złoty Medal zdobył Karol Blicharski na Ogólnopolskim Turnieju Kyokushin Karate

9 kwietnia odbył się Ogólnopolski turniej Karate Kyokushin w Starachowicach. Złoty medal wywalczył Karol Blicharski w kategorii 2012-2013 do 35 kg. Który w wspaniałym stylu wygrał aż 4 walki. Karol pokazał ogromne serce do walki i determinację. Dzięki temu wygrał zdecydowanie nie łatwe pojedynki. Nie wiele zabrakło do podium Marcelowi Kalecie w kategorii 2010-2011 do 38 kg. Który ,mimo że wygrał 2 walki w bardzo dobrym stylu to nie udało się stanąć na podium. Gratulacje dla Karola oraz pozostałych zawodników, którym nie wiele zabrakło by stanąć na podium. Podziękowania dla Trenera Wiesława za przygotowanie zawodników oraz dla Dariusza Kozioła, który na zawodach pełnił role sekundanta.

2022.04.15

Przerwa Świąteczna

Uwaga! Przerwa Świąteczna od 15.04 (piątek) - 18.04. (Poniedziałek) Zapraszamy po światach : Pierwszy trening we wtorek 19.04 - boks dla kobiet. Życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych. Do zobaczenia!

2022.04.13

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski w kick boxingu zdobywa Justyna Krosta

1-3 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxingu w formule low kick. Nasza zawodniczka Justyna Krosta zdobyła brązowy medal w kategorii senior do 56 kg Justyna stoczyła dwa pojedynki. Pierwsza walkę wygrała zdecydowanie na punkty. Druga walkę stoczyła z utytułowana zawodniczka i finalistka turnieju. Walka była wyrównana i nie wiele brakło, aby ręka Justyny powędrowała do góry. Podziękowania dla trenera Wiesława Krosty za poświęcony czas i przygotowanie do turnieju oraz za narożnik. Gratulacje dla zawodniczki i trenera

2022.03.30

Dwa medale na Ogólnopolskim turnieju.

Wracamy z turnieju z dwoma medalami. 1 miejsce zdobywa Marcel Kaleta w kategorii kumite do 35 kg. Wygrywając 4 walki w tym bardzo zacięty i wymagający finał. 3 miejsce zdobywa Karol Blicharski w kategorii kumite do 35 kg. Zwyciężając dwie walki. Pozostali zawodnicy niestety nie stanęli na podium lecz pokazali ducha walki. Gratulacje dla zawodników i dla trenera Wiesława za przygotowanie zawodników. Oraz podziękowania dla Dariusza Kozioła, który na turnieju pełnił role sekundanta.

2022.03.13

3 KROTNY MISTRZ ŚWIATA I FINALISTA GROMDY MATEUSZ KUBISZYN U NAS W KLUBIE

Niedawno w naszym klubie, gościliśmy 3-krotnego Mistrza Świata w Kick-boxingu oraz finalistę GROMDY 3 Mateusz DON DIEGO Kubiszyn. Mateusz przeprowadził trening dla naszych klubowiczów z grupy bokserskiej.

2022.03.11

Zapraszamy na treningi Boksu dla Kobiet. 

Zapraszamy na treningi Boksu dla Kobiet.  Treningi odbywają się:  WTOREK - 19: 00 CZWARTEK - 19:00 Dzięki treningom boksu: - spalisz kalorie - nauczysz się poprawnej techniki -  nabierzesz pewności siebie -  zwiększysz komfort psychiczny - a trening funkcjonalny na przyborach - wzmocni twoja sile i poprawi sylwetkę Zapraszamy! Miejsce : Budunek krytej pływalni w Niepołomicach ul. Korczaka 5 Więcej informacji i zapisy pod nr. tel. 605 886 544 lub na Facebooku.  = Pierwszy trening GRATIS! =Przyjdź i sprawdź! Do zobaczenia

2022.02.07

Wracamy Z pierwszego turnieju w tym roku z trzema medalami!

Wracamy Z pierwszego turnieju w tym roku z trzema medalami! Pierwsze miejsce Tymon Salamaga Pierwsze miejsce Kuba Salamaga Drugie miejsce Mikołaj Kluba Gratulujemy zawodniką wspaniałego występu na turnieju