Aktualności

2021.05.15

Zawodnicy z Niepołomic gotowi do walk na turnieju w Wojniczu.

Zawodnicy z Niepołomic gotowi do walk na turnieju w Wojniczu. Trzymajcie Kciuki

2021.05.03

Święto 3 maja - trening w dniu dzisiejszym odwołany

Drodzy Klubowicze! W dniu dzisiejszym ( Święto Konstytucji 3- go maja) trening dla grupy średnio zaawansowanej o 17:30 oraz grupy bokserskiej o 19:00 jest odwołany. Jednocześnie zapraszamy grupę średnio zaawansowana na jutrzejszy trening (wtorek) o 17:30. Osu!

2021.04.20

UWAGA WRACAMY NA TRENINGI !

UWAGA WRACAMY NA TRENINGI ! Drodzy klubowicze ! Mamy dla was dobrą wiadomość. W związku ze zniesieniem obostrzeń , dotyczących klubów sportowych prowadzonych przez odpowiedni związek sportowy - Polski Związek Karate Od 22 kwietnia (czwartek) wznawiamy treningi. Zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.  Informujemy, że nasz klub posiada licencje PZK - Polskiego Związku Karate , dlatego też prowadzenie treningów odbywa się według poniżej zamieszczonej podstawy prawnej. Do zobaczenia w czwartek 22 kwietnia o 17:45 na sali.

2021.04.11

Przedłużenie Obostrzeń

Drodzy klubowicze Z przykrością informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem musimy przedłużyć zawieszenie treningów od 9 kwietnia do 18 kwietnia. Trzymajcie się zdrowo i sportowo! My także nie możemy się doczekać powrotu na wspólne treningi. Obserwujcie nasza stronę, bo tutaj najszybciej pojawi się informacja kiedy wznowimy treningi. Do zobaczenia!

2021.04.03

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świat.

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świat. Życzy Niepołomicki klub karate kyokushin - boxing

2021.03.29

Chwilowe zawieszenie treningów przez Pandemie

Drodzy klubowicze  Z przykrością informujemy, że zgodnie z nowym rozporządzeniem jesteśmy zmuszeni do zawieszenia treningów od 27 marca do 9 kwietnia.  W związku z sytuacją epidemiologiczną Rozporządzenie Rady Ministrów wyklucza:  Możliwość prowadzenia zajęć przez kluby sportowe prowadzące współzawodnictwo w Polskim Związku Sportowym  rozgrywanie zawodów w czasie obowiązujących nowych przepisów. Trzymajcie się zdrowo i sportowo! Pamiętajcie o regularnym trenowaniu we własnym zakresie aby już po 9 kwietnia wrócić i dalej realizować wcześniej zamierzone cele  Do zobaczenia!

2021.03.22

Zapraszamy na treningi !

Zapraszamy na treningi.  Zgodnie z rozporządzeniem nasz klub dalej ma możliwość przeprowadzania zajec sportowych. Zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz boks odbywają się zgodnie z wcześniejszym harmonogramem z podziałem na grupy. Informujemy, że nasz klub posiada licencje PZK - Polskiego Związku Karate , dlatego też prowadzenie treningów odbywa się według poniżej zamieszczonej podstawy prawnej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami przez Facebooka lub pod nr tel. 605-886-544

2021.02.04

Trenujemy już od tygodnia!

Trenujemy już od tygodnia! Zapraszamy na treningi ! Zapisy wciąż trwają. Grupa średnio zaawansowana przesyła z treningu wszystkim dużo mocy i motywacji! Do zobaczenia !

2021.01.29

Wracamy na Treningi po Przerwie

Drodzy Klubowicze!  WRACAMY NA TRENINGI  Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacją. Miło jest nam poinformować, że wraz z nowo nadchodzącym miesiącem już od 1 lutego wracamy na treningi. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się zgodnie z wcześniejszym harmonogramem z podziałem na grupy. Treningi odbywają się tak jak dotychczas w budynku krytej pływalni. Informujemy, że nasz klub posiada licencje PZK - Polskiego Związku Karate , dlatego też prowadzenie treningów odbywa się według poniżej zamieszczonej podstawy prawnej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami przez Facebooka lub pod nr tel. 605-886-544 Jednocześnie prosimy aby zachować wszelkie zasady ostrożności i stosować się do poniższych wytycznych. Prosimy o pozostaniu w domu jeżeli zauważysz u siebie objawy choroby. Przed wejściem na sale dezynfekujemy dłonie. Płyn do dezynfekcji znajduje się przy drzwiach. Przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarno - epidemiologicznych obowiązujących na terenie obiektów sportowych. Podstawa prawna : Według rozporządzenie Rady Ministrów możliwe jest prowadzenia zajęć treningowych dla „dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy”, a także dorosłych w przypadku sportu zawodowego* lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej. Do zobaczenia! Bardzo prosimy o udostępnianie! Z góry dziękujemy !

2021.01.20

Treningi Online

Drodzy Klubowicze! Zapraszamy dziś ( środa 20.01) dzieci grupa początkująca i średnio zaawansowana na trening Online o 17:30 na platformie ZOOM. Platforma Zoom jest bardzo łatwa w obsłudze i nie wymaga logowania. Jedyne co musicie zrobić aby dołączyć to : 1. Pobrać aplikacje ZOOM Cloud Meetings 2. Dołączyć do grupy na której będzie link do spotkania. Na grupie przed treningiem będzie dostępny link. Po wejściu w podany link należy wpisać tylko swoje imię. https://www.facebook.com/groups/614899792571493/