Aktualności

2023.08.14

POWRÓT TRENINGÓW PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

TRENINGI WRACAJĄ PO PRZERWIE WAKACYJNEJ JUŻ OD 5 WRZEŚNIA !! ZAPRASZAMY ! NIEBAWEM WIĘCEJ INFORMACJI ! ŚLEDŹ NAS I BĄDŹ NA BIEŻĄCO ! Z KIM WIDZIMY SIĘ NA SALI ? ZOSTAW INFORMACJE W KOMENTRZU !

2023.06.25

12 medali na Ogólonopolskim Turnieju w Brzostku. 

12 medali na Ogólonopolskim Turnieju w Brzostku.  5 złotych medali  Karol Blicharski - Kumite  Karol Blicharski - Kata  Łucja Blicharska - Kumite  Aleksander Hellwig - Michniak - Kumite  Mikołaj Kluba - Kata 3 srebrne medale  Marcel Kaleta - Kata  Marcel Kaleta - Kumite  Kuba Salamaga - Kumite 4 brązowe medale  Andrzej Opoczko - Kumite  Tymon Salamaga - Kumite Łucja Blicharska - Kata Mikołaj Kluba - Kumite Ogromne gratulacje dla zawodników oraz dla trenera za efektywne przygotowanie! Zakończenie sezonu startowego w tym półroczu możemy uznać za udane.  Mimo, że jesteśmy już po zawodach przypominamy iż trenujemy do końca czerwca!  Zadanie „Ciało – umysł – siła” jest realizowane przy wsparciu finansowym Miasto i Gmina Niepołomice

2023.06.08

EGZAMIN NA STOPNIE KYU

Uwaga! --- W dniu jutrzejszym 8 czerwca (piątek) trening dla grupy początkującej o godz 17:30 oraz grupy bokserskiej 19:00 odwołanych ze względu na małe zainteresowanie. --- Jednocześnie zapraszamy dzieci z wszystkich grup na egzamin, który odbędzie się 12 czerwca (poniedziałek) o godz. 17:00! ---PROSIMY O PRZYJŚCIE NA EGZAMIN CHWILĘ WCZEŚNIEJ! O godzinie 17:00 rozpoczyna się już egzamin na stopnie kyu. --- Zapraszamy także dzieci, które nie będą zdawały egzaminu, aby egzamin potraktować jako zaległy trening piątkowy. OSU! Do zobaczenia!

2023.06.07

POKAZ NIEPOŁOMICKIEGO KLUBU PODCZAS PIKNIKU RODZINNEGO

Pokaz Niepołomickiego Klubu Karate Kyokushin podczas pikniku rodzinnego w szkole im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach.

2023.06.05

7 MEDALI W TARNOWIE

7 medali zdobyli zawodnicy na turnieju w Tarnowie! Maja Skwara - Kumite Marcel Kaleta - kumite Łucja Blicharska - Kumite Kuba Salamaga - Kumite Karol Blicharski - Kata Marcel Kaleta - Kata Andrzej Opoczko - Kumite Gratulujemy ! Zadanie „Ciało – umysł – siła” jest realizowane przy wsparciu finansowym Miasto i Gmina Niepołomice

2023.05.20

JUSTYNA KROSTA MISTRZYNIĄ POLSKI W FORMULE K1

Justyna Krosta po raz kolejny zostaje Mistrzynią Polski w Kickboxingu tym razem w formule K-1. Justyna zwycięża swoje walki w świetnym stylu, zgodnie z wcześniej ustalona taktyka i planem! Justyna Krosta stoczyła swoją walkę finałowa na gali i zwyciężyła przez KO w drugiej rundzie. Gratulacje dla zawodniczki oraz dla trenera Wiesława za kolejny wspólny sukces i efektowną prace z zawodniczka! Kolejny przystanek to Puchar Świata w Kicckboxningu w Budapeszcie. Nie zwalniamy tępa i już przygotowujemy się do kolejnego startu, aby być w gotowości! Podziękowanie również dla trenera Wojciecha za pomoc w narożniku oraz wskazówki przed walką. Zadanie „Ciało – umysł – siła” jest realizowane przy wsparciu finansowym Miasto i Gmina Niepołomice.

2023.05.06

8 MEDALI NA OGÓLNOOLSKIM TURNIEJU W BĘDZINIE

W dzisiejsza sobotę odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Będzinie. W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników, a Niepołomicki Klub reprezentowało 8 zawodników i zdobyliśmy 8 medali !!!! Karol Rybaczuk - Kumite Aleksander Hellwig - Michniak - kumite Karol Blicharski - Kata Karol Blicharski - Kumite Mikołaj Kluba - Kumite Mikołaj Kluba - Kata Łucja Blicharska - Kumite Andrzej Opoczko - Kumite Gratulacje dla zawodników oraz dla trenera!! Za wspaniały występ!

2023.04.26

Dwa medale na Ogólnopolskim turnieju w Starachowicach

Dwa medale na Ogólnopolskim turnieju w Starachowicach. Gdzie wystartowało ponad 600 zawodników!! Nasza ekipa wywalczyła tym razem tylko dwa srebrne medale. Zawodnicy stoczyli całkiem sporo walk, ale przy takiej ilości zawodników to nie wystarczyło by stanąć na podium. srebrny medal zdobył Kuba Salamaga w kategori 9-10 lat do 35 kg. Kuba wygrał, aż pięć walk w bardzo dobrym stylu, natomiast walkę finałowa przegrał przez nieuwagę poprzez trafienie w głowę na korzyść przeciwnika. Srebrny medal zdobył także Karol Blicharski w konkurencji kata chłopców wygrywając rownież aż 5 tur, gdyż kata odbywało się w systemie pucharowym. Gratulacje dla zawodników za zdobyte medale oraz dla trenera Wiesława za przygotowanie zawodników do turnieju.

2023.04.16

JUSTYNA KROSTA MISTRZYNIĄ POLSKI W KICKBOXINGU W FORMULE LOW KICK

Nasza zawodniczka Justyna Krosta zostaje Mistrzynią Polski w Kick Boxingu. Justyna Krosta zwycięża swoje wszystkie walki ze znaczna przewaga! Cały plan przed walka został zrealizowany w 100% Podziękowania dla trenera Wiesława za konsekwentne przygotowanie, narożnik i trafne wskazówki oraz dla zawodniczki wielkie gratulacje za pracowitość, wytrwałość, a przede wszystkim za skuteczność . Podziękowania również dla zaprzyjaźnionego klubu RING Kraków Kickboxing Team

2023.04.09

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, życzy Niepołomicki Klub Karate Kyokushin - Boxing. Przypominamy o przerwie świątecznej. W dniu 10.04 ( poniedziałek ) klub będzie nie czynny. Od wtorku zajęcia odbywają się bez zmian. Do zobaczenia!