Loading

Aktualność

27 października obyły się turniej ogólnopolski dla dzieci i młodzierzy do lat 15 w  Katowicach. Gdzie wystartowało ponad 270 zawodników. Nasz klub wystawił 9 zawodników : Julia Pietras, Oliwer Dobrzeniecki, Kacper Krawczyk, Oliwia Dobrzeniecka, Marcel Kaleta, Łucaj Blicharska, Karol Blicharski,  Maciej Połowianiuk oraz Julia Stanecka. W tym samym dniu jedna z naszych zawodniczek startowała w Wieliczce na zawodach Justyna 

Na podium staneli : 

1 miejsce - Kacper Krawczyk - Kata
1 miejsce - Karol Blicharski - Kumite 
2 miesjce - Julia Stanecka - Kata 
2 miejsce - Julia Pietras - Kumite 
3 miejsce - Marcel Kaleta - Kumite 
3 miejsce - Oliwer Dobrzeniecki - kumite 
3 miejsce - Oliwia Dobrzeniecka - Kata
3 miejsce - Justyna Krosta - kumite 

 

Więcej informacji w krótce w zakładce artykuły 

http://www.kyokushin-niepolomice.pl/artykuly