Loading

Artykuł

29 maja odbył się II turniej RANDORI CUP w Radomsku. W turnieju wzięło udział 280 zawodników z 28 klubów z całej polski. Zawody odbywały się w dwóch formułach kata i kumite. Nasz klub reprezentowało czterech zawodników : Łucja Blicharska , Karol Blicharski , Mikołaj Kluba oraz Michał Ślusarek.

Nasi zawodnicy wywalczyli dwa medale. Złoty medal zdobył Mikołaj Kluba w kategorii kumite dzieci 2014 i młodsi. Mikołaj zdecydowanie zwyciężył cztery walki nie pozostawiając żadnych złudzeń. Warto wspomnieć , że były to Mikołaja drugie zawody. Srebrny medal zdobył Karol Blicharski  w kategorii kata 2012 – 2013. Karol musiał wygrać aż 4 pojedynki, gdyż kata odbywało się w formie pucharowej. Karol wszystkie trzy  zwyciężył jednogłośnie, natomiast finał przegrał przez wskazanie sędziego. 

Gratulacje dla wszystkich zawodników, gdyż daliście z siebie wszystko. Podziękowania dla trenera Wiesława Krosty , który przygotowywał zawodników na turniej oraz dla Dariusza Kozioła , który na zawodach pełnił role sekundanta i opiekuna.