Loading

Artykuł

Mistrzostwa Polski Kickboxingu w formule low-kick odbyły się na początku kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim. Wzięło w nich udział ponad 400 zawodników.

Walki były rozgrywane na trzech ringach. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, walki były ostre, wymagające, a więc widowiskowe.

Niepołomicki Klubu Karate Shinkyokushin reprezentowała Justyna Krosta. Zdobyła ona po raz kolejny brązowy medal w kategorii senior do 56 kg. Stoczyła zacięte pojedynki, wygrywając zdecydowanie na punkty. Walkę o wejście do finału przegrała z bardzo utytułowaną i doświadczoną zawodniczką. Jednak, mimo przegranej, Justyna  dostarczyła świetnego widowiska, gdyż walka była bardzo wyrównana. Niewiele zabrakło, aby ręka naszej zawodniczki powędrowała do góry.

Wracamy wygrani i zmotywowani do dalszego działania, ponieważ widać efekty ciężkich treningów i przygotowań. Podziękowania dla trenera Wiesława Krosty za poświęcony czas i przygotowanie zawodniczki do turnieju oraz za  trafne wskazówki  w narożniku między rundami.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Niepołomice.

Sławomir Król,
NKKK