Artykuły

2019.06.06

Nowy Targ

2 czerwca w Nowym Targu odbył się XVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z 13 różnych ośrodków.

2019.05.18

Zawody w Wojniczu

18 maja w Wojniczu odbył się Turniej Karate Kyokushin o Memoriał Pamięci Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej. Turniej został zorganizowany przez Tarnowski Klub Shinkyokushin. Podczas oficjalnego otwarcia został odśpiewany hymn Polski, a także została przedstawiona historia Cichociemnych Spadochroniarzy. W memoriale zawodnicy rywalizowali w konkurencji kumite na zasadach semi contactu, czyli lekkiego kontaktu.

2019.03.30

Wspaniały wynik Justyny Krosty na Makroregionie Południowym.

W sobotę dn. 30.03.2019r. w Leżajsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kyokushin Karate. Turniej odbywał się w dwóch konkurencjach kata, które odbywało się na tzw. noty oraz kumite semi contactu i full contactu. W zawodach wzięło udział ok. 250 zawodników z 35 klubów. Nasz Klub reprezentowała tylko Justyna Krosta.

2019.03.23

Medale na ME w Hiszpanii​

W dniu 23 marca odbyły się Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Organizacji WKB w Lorce znajdujące się w Hiszpanii . W zawodach wzięło udział prawie 400 zawodników z 21 państw. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno w konkurencji kata jak i kumite. Zawody odbywały się z przepisami full contactu. Nasz Klub reprezentowało 5 zawodników: Justyna Krosta, Oliwia Dobrzeniecka, Oliwer Dobrzeniecki, Kacper Krawczyk oraz Jakub Krosta.

2019.03.07

Medale w Sandomierzu

Dnia 6 marca (sobota) w Sandomierzu odbył się Ogólnopolski Turniej  Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 300 zawodników z 30 klubów. Turniej odbywał się zasadach semicontactu. Nasz Klub reprezentowała 9-cio osobowa kadra zawodników i zawodniczek: Łucja Blicharska, Marcel Kaleta, Kaja Masłowiec, Nadia Skowrońska, Magdalena Dziki, Jan Dziki, Oliwer Dobrzeniecki, Kacper Krawczyk i Oliwia Dobrzeniecka. Aż 6 zawodników po raz pierwszy próbowało swoich sił na tego typu turnieju.

2019.03.02

Medale w Będzinie !

W sobotę 2 marca w Będzinie odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod honorowym patronatem prezydenta miasta. W turnieju wystartowało 300 zawodników z około 30 klubów. Zawody odbywał się w konkurencji kata i kumite dzieci, młodzików, kadetów i juniorów. Niepołomicki Klub Karate Kyokushin reprezentowała ośmioosobowa reprezentacja: Oliwia Dobrzeniecka, Julia Stanecka, Julia Pietras, Kacper Krawczyk, Marcel Kaleta, Karol Blicharski, Łucja Blicharska i Justyna Krost

2019.02.16

Kwalifikacje do mistrzostw Europy u21 mamy medale

16 lutego w Wojniczu odbył się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy U-21 i Mistrzostw Świata w kat. OPEN w karate Shinkyokushin, a także ogólnopolski turniej karate Shinkyokushin U-18.

2019.01.13

Mamy kwalifikacje ! Jedziemy do Pragi

13 stycznia w Turku odbyły się Kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Zawody odbywały się w konkurencji kumite semi contact i full contact, a także w konkurencji kata. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników, którzy walczyli o zakwalifikowanie się do Mistrzostw Europy w Pradze.

2018.12.08

Sosnowiec 2018

W dniu 8 grudnia odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin w Sosnowcu. Zawody odbywały się w dwóch konkurencjach kata i kumite. W turnieju wzięło udział około 300 zawodników z całej polski. Nasz klub reprezentowało tym razem jedynie dwie zawodniczki Justyna Krosta i Julia Stanecka, które spisały się naprawdę bardzo dobrze.

2018.11.23

MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN  W BUDAPESZCIE 

24-24 listopada odbyły się Mistrzostwa Europy karate Shinkyokushin na Węgrzech w Budapeszcie. Na zawodach wystartowało ponad 400 zawodników z 23 krajów w kategoriach  U16, U22  i seniorzy. Każda reprezentacja mogła wystawić tylko dwóch  zawodników z danej kategorii wiekowej i wagowej , którzy zakwalifikowali się podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Turniej odbywał się w dwóch konkurencjach kata i kumite.